100 tys zysku to niestety nie jest jakiś szał, ale z drugiej strony chyba i tak o wiele więcej, niż spodziewałem się po polskiej winnicy. Jak wygląda strategia rozwoju tej spółki?
|
|
Temat:
PROLOG
A w zeszłym roku dywidendę prolog wypłacić w czerwcu, zgadza się?
|
|
Temat:
JRH
Wow, 7 nieruchomości? Zatem firma się rozwija, to bardzo dobrze. Czy wiadomo coś więcej o tych transakcjach? Co to za nieruchomości? W jakim są stanie? Za jaką cenę? Kiedy zakup? Jakie ma być ich przeznaczenie?
|
|
Temat:
PROLOG
Wiesz, jak to jest z dywidendą. Jest cała rzesza inwestorów indywidualnych, którzy poszukują spółek dywidendowych. Ale nie jest też tak, że PRO-LOG nie reinwestuje zysków. Wystarczy wspomnieć chociażby projekt publicznych składów celnych.
|
|
Temat:
PROLOG
Wiadomo już coś w sprawie dywidendy za 2013 rok? W jakiej będzie wysokości i przede wszystkim, czy na pewno będzie? Dzięki za info.
|
|