pkpckyun
PARTNER SERWISU

zmiany w RN - komunikat spółki ZE PAK SPÓŁKA AKCYJNA (zepak) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr28/2025

Data sporządzenia: 2025-10-16
Skrócona nazwa emitenta
ZE PAK S.A.
Temat
Zmiany w składzie Rady Nadzorczej ZE PAK SA
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd ZE PAK SA ( Spółka ) informuje iż, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 26/2025 z dnia 15 października 2025 roku, informującego o podjętych uchwałach przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ZE PAK SA w dniu 15 października 2025 roku do czasu ogłoszenia przerwy w obradach do dnia 14 listopada 2025 roku, które dotyczyły odwołania ze składu Rady Nadzorczej Pana Zygmunta Solorza oraz Pani Justyny Kulki, Rada Nadzorcza Spółki, na posiedzeniu w dniu 16 października 2025 roku, działając na podstawie § 17 ust.1 Statutu Spółki, podjęła uchwałę o wyborze Pana Tomasza Szeląga na Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki.


Podstawa prawna: § 5 ust. 5 i 6 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 6 czerwca 2025 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-10-16Andrzej JaniszowskiPrezes Zarządu
2025-10-16Maciej NietopielWiceprezes Zarządu
2025-10-16Maciej KońskiWiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:ZE PAK SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ZE PAK S.A.
Adres:Kazimierska 45, 62-510 Konin
Telefon:+48 63 247 30 00
Fax:+48 63 247 30 30
Email:zepak@zepak.com.pl
www:WWW.ZEPAK.COM.PL
NIP:6650001645
REGON:310186795

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE zepak

xxmnstwp
uyizsmha
qevfnmij
whekbama
kjrekdiv

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat