bpkcaoxp
Advertisement
PARTNER SERWISU
hpmhacqq

rezygnacja członków RN - komunikat spółki STILO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA (stilo) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr8/2025

Data sporządzenia: 2025-08-14
Skrócona nazwa emitenta
STILO ENERGY S.A.
Temat
Rezygnacja z członkostwa w Radzie Nadzorczej
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Stilo Energy S.A. z siedzibą w Warszawie ["Spółka", "Emitent"] przekazuje do publicznej wiadomości informacje, że w dniu 14 sierpnia 2025 r. Pan Beniamin Matysiak, członek Rady Nadzorczej i Pan Tomasz Wiazowski złożyli rezygnację z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej, która wchodzi w życie z upływem dnia 14 sierpnia 2025 r. W rezygnacji w/w członkowie Rady Nadzorczej nie podali powodów swojej rezygnacji.







PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

2025-08-14Alfonso KalinauskasPrezes Zarządu









Nazwa jednostki:STILO ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:STILO ENERGY S.A.
Adres:Hoża 86/410, 00-682 Warszawa
NIP:5851481657

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE stilo

dnlyepdk
oxonudzv
rxffjqwk
mftwepva
wankkvkz

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat