Temat:
DELKO
|
Temat:
DELKO
Współczynniki zadłużenia poprawiają się stale i równomiernie od 2013 roku a kapitał własny i zyski rosną. Nie ma sensu patrzeć na zadłużenie nominalne. Spójrz jak pięknie wygląda wykres wskaźnika zadłużenie kapitału własnego. www.biznesradar.pl/wskazniki-z...Wg mnie zadłużenie nie jest teraz za wysokie. Właściciel/Prezes Kawecki robi dobrą robotę
|
Temat:
INPRO
Niesamowity wzrost cen mieszkań w Trójmieście w porównaniu do innych miast !!!
Pewnie dlatego że to lokalizacja dobra do antyinflacyjnych inwestycji w nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy. Jak by ktoś nie wiedział INPRO buduje tylko w Trójmieście i okolicach :-)
Poniżej szczegóły.
# Gdańsk ostatni rok: 17.5% ostatnie 3 lata: 36.0% ostatnie 5 lat : 65.8%
# Gdynia ostatni rok: 23,9% !!! ostatnie 3 lata: 39,5% ostatnie 5 lat : 54,6%
# dla porównania Warszawa ostatni rok: 13,1% ostatnie 3 lata: 30,4% ostatnie 5 lat : 40,7%
śr. cena w Gdańsku 10 257 vs Warszawa 10 671
## na podstawie danych NBP ceny transakcyjne - rynek pierwotny dane do dnia 2021-06-31 bo publikują z opóźnieniem ale w ostatnich czterech miesiącach spadków raczej nie było :-)
|